Manisa Lokmacı

Manisa lokmacı, malzeme seçiminden hamurun yoğrulmasına, mayalanmasından, şekil verilip tam çıtır halde kızartılmasına, şerbetin hazırlanıp tatlandırılmasına elbette sunuma kadar her şeyi tam kıvamında yapan aşçıya kentimizde Manisa lokmacı denir.

Manisa lokmacı mesleğinin okulu, akademisi aslında yok gibidir. Elbette hamur tatlılarına dair gastronomi üniversitelerde okutulur. Fakat lokma tatlısı çok özeldir.

Bu nedenle lokma tatlısı sokak lezzeti olduğu gibi Manisa lokmacı mesleği de usta çırak ilişkisinde öğrenilen ve nesilden nesile aktarılan meslektir.

Şirketimiz bünyesinde çalışan ustalarımız mutfakta usta çırak ilişkisinde meslek erbabı olan firmamızın bünyesinde kadrolu arkadaşlarımızdır.

Manisa Lokmacı Hizmeti

Manisa lokmacı hizmeti gezici lokma aracı ile yapılan seyyar hizmet olup tamamen profesyonel yapılmaktadır.

Manisa ve yakın çevre illerde sizin istediğiniz ya da misafirlerinizin olduğu yerde ve zamanda önceden sipariş vermek suretiyle Manisa lokmacı hizmeti başlar.

Verdiğiniz siparişe göre gerekli malzeme firmamız tarafından tedarik edilir. Kaç kilo un, şeker yağ ve artı ürün alınır, hazırlanır.

Misafirlerinizin olduğu adreste Manisa lokmacı personelimiz, lokma aracında el değmeden lokma tatlısını hazırlar.

Sizin seçiminize göre özel servis kaselerinde üçerli, beşerli lokma tatlısı profesyonel servis elemanımız tarafından ikram edilir.

Dilerseniz yayında farklı garnitür dağıtılır dilerseniz lokma tatlısı üzerine tarçın ve benzeri özel tatlar serpilerek farklı lezzetler oluşturulabilir.

Manisa Lokmacı Hizmeti Fiyatı

Manisa lokmacı hizmeti fiyatı verilecek hizmetin kaç kişiye olduğuna göre ve tercih edeceğiniz garnitür çeşitlerine göre belirlenir.

300(üç yüz) kişilik Manisa lokmacı hizmeti fiyatı farklı, 500(beş yüz) kişilik Manisa lokmacı hizmeti fiyatı farklıdır veya daha fazla insana hizmet bedeli farklı olmaktadır.

Doğru fiyat alma yöntemi bizim ile irtibat kurarak almak istediğiniz hizmetin detaylarını anlatarak Manisa lokmacı hizmeti fiyatı bilgi ve teklifi almanızdır.

Malzeme gideri artı hizmet gideri Manisa lokmacı hizmeti fiyatı belirlenmesinde temel etkenler olduğundan aslında ucuz ya da pahalı değil hizmetin devamı için gerekli ücret bu fiyatı oluşturur.

Firmamızın tüm hizmetlerine Manisa lokma linkinden fiyat listemize Manisa lokma fiyatı sayfamızdan irtibat bilgilerimize de Manisa lokma telefon sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz.


Manisa Lokmacı